| adellina a întrebat:

Unde dau ca in loc de sageata de la mouse sa apara altceva, de ex:un animalut sau fel si fel de chestii?

Ms:*

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Settings+control panel+mouse. Acolo schimbi setarile mouse-ului.

| Aly_8868 a răspuns:

Pentru inceput la start dupa aia control panel acolo scrie :
printers and other hardware, iar inauntru este mouse si cauti acolo depinde daca este in romana sau in engleza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu unde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rasp meu e cel al lui mico

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu siu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google cursor mania si vei gasi si de acolo poti schimba sageata de la mouse cu altceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri in Control Panel din Start si acolo ai setari pentru mouse dar nu animalute adica nu prea multe... mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In control panel si la mouse

| cristinutz a răspuns:

Da pentru inceput dai la google si skri cursor mania si iti alegi de acolo dar vezi ca primimele sun cam naspa abia de 50 in colo ikep alea faine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dowlandeaza programu zwinky sh are tot cvrr si toate culorile chiar si tem, e pentru ttell