| BassHunter13 a întrebat:

Buna Useri caut si eu un film daca puteti sa ma ajutati! l-am vazut acum vreo 5-6 ani! cam asa ceva! in film este vb de o gasca de prieteni care trebuia sa mearga la un meci de box cand au ajuns pe autostrada era foarte aglomerata si au decis sa mearga pe o scurtatura si au ajuns intr-un cartier(oras)de criminali acolo li se distruge masina, si pe urma aproape pe toti ii omoara pe rand numai 1-2 scapa! asa imi mai aduc aminte din filme! va rog cine ma poate ajuta! dau funditahee hee

Răspuns Câştigător
| leonardo a răspuns:

Ma Raul, tata, chiar m-am zbatut sa-ti fac un pustiu de bine, am cautat de m-am plictisit dar informatiile sunt cam putine si generale. Ar ajuta fie un actor (numele), fie in ce film a mai jucat unul dintre actori.