| dianabbb a întrebat:

va place cine a castigat la "romanii au talent"?

Răspuns Câştigător
| iuliaGirl11 a răspuns:

Eu cred ca Narcis era mai talentat decat el, dar si Adrian ar fi in top dar pe locul 2.

24 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Adrian Ţuţu este câştigătorul primei ediţii a competiţiei Românii au Talent, după ce a ajuns între primii trei clasaţi. Sincera sa fiu, el si cu cei care se invarteau pe muzica populara erau cei mai neindreptatiti sa se afle in finala acestui concurs. Inca o data se confirma ca nu adevaratele talente si valori sunt apreciate in Romania.

| Ecou a răspuns:

Pentru situatia materiala si viata grea pe care a avut-o el merita, dar pentru talent nu preea!

| Zøєy a răspuns:

Da! Chiar meritalove struck

| Minnie a răspuns:

Clar nu

| Mariella a răspuns:

Toata lumea ar fi fost fericita sa castige, QAlessia. pe el l-a ajutat povestea. si faptul ca la noi asta se vinde. si steagurile astea din finala, asa-zisul patriotism. o sa rada de noi si cu muschii dorsali celelalte tari cand o sa vada ce talente adevarate s-au lasat in spate cand lumea l-a ales pe tutu. valentin dinu, cristina&alina, trupa ballance, medeea. astea imi placeau mie. dar e doar parerea mea, mnoh. eu insa m-am decis. sunt o afona si jumatate, dar voi participa la preselectii. daca tutu a reusit sa castige, eu de ce sa nu incerc?!

| Mariella a răspuns:

La anul' sa ma votati pe minelove struck laughing
asta e romanii au talent, nu dansez pentru tine. daca vroia sa primeasca chestii pentru poveste, trebuia sa mearga la dansez pentru tine sau la surprize surprize, nu sa ia locurile altora care chiar au talent.

| Mariella a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=6nhDk0OySXI dar ce talent! [ a se citi ironia]

| Mariella a răspuns:

A castigat, dar nu isi poate ridica premiul! :)) [ http://www.timesnewroman.ro/......-turnatori ]

| M a răspuns:

Da a meritat din plin.
cel mai talentat romanlove struck

| ascovit a răspuns:

Da

| QAlessia a răspuns:

DAAAAAAA! :X Adrian tutu, el merita, ce fericit a fost el sad

| Gabrielle_3626 a răspuns:

Da:X cel mai bun

| deian7 a răspuns:

Da,Adrian Tutu merita cu adevarat.Tu?

| roxana94 a răspuns:

Nu

| Helioot a răspuns:

NU. deloc este un afon care a simpatizat doar prin poveste. talentul, talentul nu exista aici ca in Narcis sau Valentin Dinu ori Cosmin care a facut beatbox. Editia asta nu a avut nici un sens. NIMIC! Asteptam la anul poate Romania va alege talentul ...nu sentimentele

| madalina111 a răspuns:

Da titu chiar merita.a vut o viata destul de grea si merita sa fie si el fercit.sunt de acord cu cei care spun ca nu a fost cel mai talentat dar sa ne gandim ca ceva talent are si el si plus de asta sunt sigura ca cei de la pro tv sau de la alte televiziuni o sa mai colaboreze si cu ceilalti(ati vazut andra ia plomis lui valentin un duet...si de aici incepe cariera lui)imi pare rau trupa balance pentru ca erau talentati si nu stiu daca vor fi cautati si de valentin(barmanul). oricum fiecare are dreptul la opinia lui

| iuddavali a răspuns:

Nu-mi place, insa ma consolez cu gandul ca am putut vedea destui romani talentati, care ar fi ramas in anonimat fara aceste emisiuni.

vezi si http://www.semneletimpului.ro/......-3213.html
sau sa ne amintim de Petruta de la nemti.

| R0000zyyyyy a răspuns:

Putin...Dar Adrian Tutu nu merita sa castige...Narcis trebuia sa castige.Pentru situatia materiala si viata grea pe care a avut-o el merita, dar pentru talent nu prea!

| purpleicetwice a răspuns:

Nu

| Criss_1962 a răspuns:

Da, chiar merita Adrian Tutu

| nicola90 a răspuns:

Da

| robertuta a răspuns:

Daaaa
love struck love struck

| marya_9643 a răspuns:

Da imi place.merita. are si poveste si talent dupa parerea mea. cine ar vrea sa fie in locul lui? fara parinti? si cu banii p care i-a castigat tot nu-si poate aduce parintii inapoi p care ii iubeste enorm. eu nu as vrea sa fiu in locul lui