| Andrei5000 a întrebat:

Buna,va rog ajutati-ma! Unde poate invata cel mai bine un student, daca nu poate-n camera!? Ce poate face un student la sesiune si pe viitor daca constata la sfarsitul semestrului ca a fost la toate cursurile si seminariile!? De cand e bine sa se apuce un student sa invete cu toate ca nu prea are timp avand in orar 10 materii si 4 seminarii+ alte activitati!? Cum poate face un student sa aiba timp de orice si sa nu aibe nicio restanta!?

1 răspuns:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Inveti la biblioteca. Multi studenti fac asa.
A doua... nu inteleg ce vrei.
Inveti constant, zilnic, ca sa nu te aglomerezi in sesiune. Atunci, doar repeti.
Nu poti sa nu ai restante, daca esti zilnic la chefuri cu colegii.