| Arodonym a întrebat:

Va rog sa imi spuneti si mie ce coafuri noi sa imi fac la scoala m-am plictisit sa imi fac intruna coada de cal, codite imipletite.etc.Incepe scoala si vreau ceva nou.Nu am breton.
Dau fundita...

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

La scoala nu se pune problema coafurii. Poate vrei o schimbare, deci tunde-te. Tu pui problema de asa maniera, ca si cum la scoala trebuie sa ai neaparat o coafura deosebita. E cam asa, ca si cand un medic intreaba ce model de halat se mai poarta.