| Lariiiiiiiiiii a întrebat:

Bunahappy. va rog sa ma ajutati.la un joc trebuie sa scriu cu litera r:ceva ce-mi place, ceva ce nu-mi place, ceva ce iubesc si ceva ce uraschappy. Cele mai bune sugestii au vot si poate >funditahappy:

Răspuns Câştigător
| MinHee a răspuns:

Pai r ceva cemi place rodie, reviste, revelion, rimel ca nu-mi place:riduri rinoceri ce iubesc: rezistenta rasu, rubine ceva ce uras: risipa rivali gata am rams fara idei sper sa ajunga happy o:

2 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Cu ce litara? Ca se vad doar doua puncte? Sa luam de exemplu la intimplare litera D.Imi place dragostea, nu-mi place dovleacul, iubesc delfinii urasc duritatea.

| AnonimGirl a răspuns:

Ce imi place: rochia,ce nu imi place: ramele, ceva ce iubesc: Romania, ceva ce urasc: razboiul. Sper ca am ajutat. Pup! kiss