| anduta160 a întrebat:

Buna verisoara mea joaca barn buddy si nu stie cum sa faca sa aiba mai mult credit, eu una nu am stiut ce sa-i raspund ca nu joc acest joc.ma puteti ajuta?
va rog mult!

Răspuns Câştigător
| NoMusicNoLife a răspuns:

1. poate cumpara credit cu monede hi5, daca are ( in partea de jos a paginii la joc ).
2. daca plantezi mai multe rosii de ex iti da un premiu ( uita-te la cupa aia din dreapta sus) si la cand obtii cupa la fructul/leguma respectiv/a, iti 200 credit.
3. Iti mai da credit la unele nivele, da nu stiu exact la care.

cred ca asteas toate modalitatile. funda, te rooooog? puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa cumpere cu monede de pe hi5tongue...Si daca nu are monede trebuie sa le cumpere...si costa