| ToxicG a întrebat:

Vi s`a intamplat vreo data sa fiti in centrul atentiei si peste putin timp sa nu fiti bagati in seama? Ei bine, mie da si chiar nu ma deranjeaza dar totusi, nu mi se pare ceva normal ca dintr-o data sa ma ignore toti....Sau mai sunt unele persoane care atunci cand au cu cine vorbi/sta, abia daca`ti zic buna si cand nu mai au, te pupa si in c*r, scuzati expresia.Voi ce parere aveti despre aceste persoane?

7 răspunsuri:
| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Cunosc si eu alstfel de persoane. Sunt superficiale si materialiste, practic atata timp cat pot obtine ceva de la tine iti sunt prieteni iar atunci cand nu mai au nici un interes te da draq.
Cel mai bine ar fi ca atunci cand vin la tine sa nu-i mai bagi in seama, sa moara de nervi si sa crape de ciuda laughing

| Delicacy a răspuns:

Nu-mi place să fiu în centrul atenţiei.
Şi acele persoane te ignoră cu un motiv, caută-l.

| JamilaGizeh a răspuns:

Da mi s-a intamplat si sunt satula de astfel de specimene.Aceste persoane nu o sa aiba niciodata prieteni adevarati pentru ca ei "se dau dupa cum bate vantul'' ...cum au vreun interes la persoana respectiva, nu mai vorbesc cu tine ...sunt niste maimutoi care trec dintr-o tabara in alta si pana la urma o sa se aleaga cu un c****

| Sw33tG1rl4ever a răspuns:

Mda, știu ce spui... am fost și eu prietenă cu persoane de genul ăsta. Eu îi numesc " profitori ". Vor doar să te folosească. Renunță la persoanele astea și înconjoară-te de persoane care sunt alături de tine pentru ca îți sunt prieteni, nu pentru că nu au pe altcineva la momentul respectiv. Știu că nu-i ușor, dar și eu am făcut asta. La urma urmei, mai bine singur decât cu persoane care te folosesc pe post de roată de rezervă. oh go on

| ToxicG explică:

Asa e dar, sa rupi o prietenie de...MULT timp, pentru atat?

| AdolfHitler1889 a răspuns:

Nu le inteleg.Adica din ce spui tu am inteles ca odata esti Barack Obama si dupa aceea esti ca si mort... yawn

| DeeaDiduu a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat, te inteleg perfect! :* puppy dog eyes. Chiar am in clasa cu mine niste fitoase din alea :@