| Necunoscutu92 a întrebat:

Vi se pare un gest frumos făcut de Maradona la Meciul Argentina Nigeria cand camera il arata pe el si arate degetul din mijloc? Am văzut faza live

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Un gest de prost gust, asta are pretentii ca e cel mai bun fotbalist din toate timpurile, dar e doar gura de el,, nu e nici macar in top 5.

Au avut noroc acum argentinienii ca s-au calificat, le da Franta cu teren in cap in optimi, sa-l vedem atunci pe 'coca' ce gesturi o sa aiba la o eventuala umilinta.

| RAY a răspuns:

Vulgar gest

| SilentRain a răspuns:

Da,foarte dragut din partea lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un gest urat in orice circumstanta.