| Denysuk_3788 a întrebat:

Voi aveti complexe? Daca da, spuneti-le fara rusine!

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Sunt foarte timid si nu am incredere in mine. Complexul meu este ca stiu ca mai am multe de invatat si niciodata nu sunt multumit.

5 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Am avut complexe dar am stiut sa trec peste ele, mi-am dat seama ca daca eu am incredere in mine si ceilalti au.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Ma numesc Stefania si am 15 ani.Si da, am complexe.Ma simt cateodata neatragatoare pentru ca sunt slaba, dar cateodata chiar foarte binehappy. Oricum am incercat sa ma ingras, dar asa sunt de cand ma stiu.Cateodata imi vine sa plang pentru ca nu imi place cum imi vin anumite haine, dar ma resemnez. Daca as mai avea 2 cm de grasime sau muschi peste tot as fi cea mai fericita.Astept sfaturi pentru ingrasare.Multumesc :*

April
| April a răspuns:

Da, sufar de complexul prim-planului.Niciodata nu mi-a placut sa ies ostentativ in fata, sa atrag prin ceva privirile celorlalti, sa fac zarva cand apar undeva, si totdeauna eventualele complimente m-au facut sa ma simt stinghera.Rosesc cu usurinta cand se intampla sa fiu remarcata, ma simt in largul meu doar in medii favorabile si prietenoase fara excese si exuberante. Iar solitudinea este natura mea prin excelenta.

| Razvan a răspuns:

Aveam.Si inca mai am unele momente cand revin complexele dar pur si simplu pentru binele meu, le ignor.Nu fac decat sa imi strice ziuahee hee

| gingasull a răspuns:

Sunt un urat, sunt cu un aspect corporal dizgratios, sunt un papă-lapte cand vine vorba de fapte si nu vorbe, sunt un timid incurabil in viata reala, desi pe net imaginea mea este una de baiat fitos... happy