| LolaXLillyNuSpuneNimik a întrebat:

Buna Voi ce usher credeti ca e cel mai prost?

Răspuns Câştigător
| LolaKissTheGirl a răspuns:

TPU = Toti Pentru Unu [si Unu Pentru Toti]. Deci, ar trebui sa nu ne jignim sau sa ne injuram, dar din pacate intalnim de foarte multe ori astfel de conflicte pe site. Administratori ii suspendeaza pe cei care injura/jignesc fara motiv/cu motiv, dar hai sa nu ajungem la astfel de lucruri. A fi pasnica e cea mai buna metoda.

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Toti suntem prosti si asta numai e demult un secret

| User a răspuns:

Mai prost e 50 Centtongue

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Mersi pentru apreciere, Kitty! Iti doresc sarbatori fericite, numai bine si o vacanta placuta!

| ParanoidKidu a răspuns:

Cine este cel mai prost utilizator? Simplu, cine a pus intrebarea asta stupida

| metehne a răspuns:

Buna!

Eu cred ca pe acest site nu se afla un"cel mai prost"user.bine poate voi considerati astfel un anumit user, pentru ca va comentat la o anumita intrebare si a zis ce nu trebuia.sau poate din alt motivstraight face
bine fiecare are parerea sa!

Numai bine!wave

| EvangelineDS a răspuns:

Sunt de acord cu lolakissgirl dreeasi ganduri negre ca tot veni vorba cel mai prost esti tu

| EvangelineDS a răspuns:

Fara suparare tiam vazut profilu si nu esti in masura sa judeci pe cineva toti pentru unu e un site in care poti voribi/intreba deschis si nu cerd ca exista cel mai prost user