| Morelove a întrebat:

Voi ce v-ati dori sa fiti impliniti? (Nu neaparat in prezent, poate fii vorba si de viitor)
Eu ca-sa ma simt implinit(in viitor) imi doresc sa locuiesc la bloc, cu iubita mea. Vreau sa am un buldog pug si sa am un tatuaj sleeve pe mana stanga si cam atat...voi?

Răspuns Câştigător
| StefanRaul1993 a răspuns:

Hey, eu mi-as dori sa se legalizeze casatoria intre persoanele de acelasi sex peste tot, sa nu mai fie razboaie, sa putem calatori in spatiu, sa nu mai avem nevoie de medicamente, sa traim mai mult, sa putem calatori pe alte planete, sa avem contact cu extraterestrii, sa am o pisica, sa ma casatoresc cu Zac Efron, sa divortam ca nu-s gay (duuh) si sa mor fericit...

| anonim_4396 a răspuns (pentru StefanRaul1993):

Trezeste-te ca e dimineata! happy

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Ca sa nu ca-sa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma simt destul de implinit si sunt recunoscator pentru ceea ce am.

Mi am luat o masina, am un loc de munca buna, imi permit 2-3 vacante pe an, o iesire la munte de 2 ori pe luna... calatoriile ma fac sa simt gustul rezultatelor muncii mele

| Morelove explică:

Stefanfaul1993 am cam aceleasi dorinte sincer. Nu sunt gay, dar nici rasist nu sunt si nu o sa fiu vreodata! Pace!