| robert1702 a întrebat:

Buna.
Voi cu ce va ocupati timpul vostru in afara de lucru? Doar eu ma plictisesc?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Incerc din ce in ce mai des sa îl ocup cu sport. Nu îmi iese

| Lupică27 a răspuns (pentru suntserios):

Te cinstesc cu o shaorma?

| mODIN a răspuns:

Sala, voluntariat, citit

| Lupică27 a răspuns:

Fac sport dimineata la trezire, sport intens, uneori ma ajuta mult alteori nu prea, nu mereu ma simt mai bine.

| MistarGoGu a răspuns:

Invata ceva tehnic *( filmare, fotografie, editare foto-video, programare ), electronica! Ai oportunități destule vara sa lucrezi ca fotograf la evenimente de tot felul!
Găsești și pe net de lucru cat vrei!

| MistarGoGu a răspuns:

Poți invata dacă ai un laptop și soft special sa STERGI erori sau sa faci modificări LEGALE în computere auto!
EXCLUS modificări de Kilometraj!

| 1onur a răspuns:

Merg la Dumnezeu să-mi de-a puterea să-mi pot câștiga pâinea cinstită să nu ajung pe mâinile nimănui și îi mulțumesc Că-mi dă putere sa pot să-mi câștig pâinea cinstită fără să fur fără să-mi vând sufletul corpul trupul pentru nimic în lumea asta.

| Modzilian a răspuns:

Of, de as avea eu timp liber! Cum sa te plictisesti? Sunt atatea lucruri de facut, de invatat.