| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Voi v-ați sarbatorit vreodata ziua de nastere mai devreme? Ziua mea este marți, as vrea sa o sarbatoresc in weekend? Credeti ca nu este bine sa o sarbatoresc cu 2 zile înainte?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O sarbatoresti cand vrei

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Anul trecut am sarbatorit-o juma de ora cu o zi inainte, ca mai apoi sa plec din tara laughing
E ok sa o sarbatoresti inainte sau dupa, in functie de chef si de timpul disponibil.

| Miruna333 a răspuns:

De ce nu ar fi bine? Nu are nici cea mai mica importanta. Normal, daca ziua mea este in timpul saptamanii, mi-o sarbatoresc de vineri incolo