| Laly_4113 a întrebat:

voua va mai place Rihanna? Mie personal nu prea, parca ar fi devenit o vedeta porno de cand s-a despartit de chris.

5 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Nu mi-a placut niciodata si nu`mi place, si cel mai nereusit vidseoclip al ei cred ca e la piesa "Rude Boy", e ep[rea pornografic!

Inca ceva de parca cine ar fi Chris, nu a mers si gata!

| Annitu a răspuns:

Nu -mi mai place de când s-a tunsblushing

| KlaudyaAddha a răspuns:

Nu mi-a placut niciodata si nu-mi va place.Acum ca are mai multe melodii se crede cea mai tare vedeta si incearca sa-i copieze pe alti artisti. Pacat de vocea ei draguta.

| AnaisC a răspuns:

NU stiu sigur daca Chris Brown a avut vreo legatura cu schimbarea Rihannei, dar ea sigur s-a schimbat si cand stau eu asa si ma uit la tavan noapea inainte sa adorm ma gandesc asa la cat de draguta era la inceputul carierei cand a scos hit-ul Umbrella sau Take a bow, cand nu isi arata toate chestiile (formele) in videoclipuri, emisiuni si reviste, daca ai vazut noul videoclip de la Rock Star 101, orrrribil, tipa s-a ramolit rau, a vazut ca nu prea mai are succes dupa Rude boy s-a gandit sa isi arate mai mult bucutele... S-a schimbat mult inainte o apreciam, dar acum,,, Blleah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus.clar!