| Ellie2emma a întrebat:

Bună. Vreau doar să cer niște păreri în legătură cu facultățile din România. Din punctul vostru de vedere FEEA, specializarea management este o facultate ușoară? Nu mă refer la ase, întreb la modul general. Credeți ca este chiar asa simplă și ușoară astfel încât să treci lejer? Și dacă nu care credeți ca sunt facultăți ușoare, de dificultate medie și facultăți grele? Vreau sa aflu părerea mai multor persoane

4 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Viitorul ti-l construiesti in functie de ceea ce iti doresti sa faci in viata, nu in functie de cat de usoara e facultatea.

Stii ce denota astfel de intrebari? lene si un nivel mai jos chiar decat mediocritatea.

Parca erai inscrisa la economie, management. De ce mai intrebi daca facultatea e usoara? Esti chiar acolo, in miezul problemei.

Vrei facultate grea? Incearca la Politehnica. Orice facultate de inginerie. Acolo nu exista sa sari peste cursuri, ca nu stii sa le mai citesti!

| Ellie2emma explică (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Știi ce denotă astfel de răspunsuri ca ale tale? Frustrare și multă răutate happy

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns (pentru Ellie2emma):

Nu iti place adevarul. Cum nu-ti place nici invatatul!
Te-ai gandit ca facultatea nu e de tine?

| Ellie2emma explică (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Ce ai realizat tu la viața ta, draga? Te crezi cam important/ă. Eu spre deosebire de tine mă pot lăuda cu rezultate foarte bune la învățătură pe tot parcursul anilor, încă de din generală până în momentul actual. Am realizat eu mai multe până acum decât o să realizezi tu toată viața laughing. Dacă tot ne dăm cu părerea despre viața persoanelor pe care nu le știm, uite ca pot să fac și eu același lucru. Decât să vii să comentezi cu răutate și să îți dai aere mai bine taci. Nu demonstrezi decât faptul ca ești foarte imatur/ă.