| Îmiplacesacitesc a întrebat:

Vreau răspunsuri și păreri rapide! Deci mâine plec în excursie (4 zile ) și nu știu dacă sa îmi iau sau nu placa de par. Nu vreau sa o folosească și sa mi o ceara toată lumea. Plus ca nu e o placa cine sție ce, am cumpătat o acum 2 sau 3 ani și nu e extra performanta. Sa mi o iau sau nu?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă prin „„să mi-o iau" te referi la sex - răspunsul este DA.
Altfel, scuze, dar ai greșit categoria.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Tipa de deasupra are dreptate. Ne doare-n c*r de placa ta.

| Necunoscut112 a răspuns:

Ne doare in c*r de placa ta.

| dragodana a răspuns:

Salut! Nu, nu o lua.Coafeaza-te acasa si gata.Pentru ce iti trebuie placa 4 zile? Ca sa-ti distrugi parul? Poate are alta fata si asa o folosesti pe a ei.
Ce "drama''!

| Andrei101010 a răspuns:

Ce nerespectuosi sunteti. Tipa a pus o intrebare.Doar pentru asta e site-ul asta. Daca nu iti place intrebarea nu raspunde!