| Iulikutzzaa a întrebat:

Buna vreau sa imi dati niste idei pentru imbracaminte ca sa se uite baietii dupa mine la scoala pup dulce si repede va rog funda!

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Du-te dezbrăcată complet.

| Metamorphose a răspuns:

Fată. Din câte am văzut eu în răspunsurile/întrebările tale.mă rog. Ai 10 ani. Ce doamne iți trebuie de pe acum să se uite băieții la tine? Doar nu crezi că o să te bage cineva în seamă de la vârsta asta? Mai bine du-te ia o carte de română și începe să citești. ( cum poți să pătezi numele de „Iulia" cu întrebări așa stupide? Și pe mine mă cheamă așa.)

| floresdemayo a răspuns (pentru Metamorphose):

Na, vrea si ea, vorba celor maturi "îi miroase de pe acum"!

| Metamorphose a răspuns (pentru floresdemayo):

Păi zii tu. E chiar patetic. Și suntem uimți că ajung fetele de nici 15 ani să rămână însărcinate. Eh. Asta e viața. Nu poți schimba o lume întreagă.

| Allergikaa a răspuns:

Porti pantofi cu toc tongue, iti fac mersul mai sexysmug. si baietii pot fi distrasi foarte usor mai ales daca a-i sanu ia-ti si u niste tricouri cu decolteu, niste futite, nu prea scurte ca mergi la scoala, dar cat de stramte gasesti, de preferat modelul Creion, ii accenutueaza formelebig grin. Succes la atras privirismug FUNDA puppy dog eyes!

| Iulikutzzaa explică:

Alte raspunsuri plizzzz