| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi fac un aspect de profil cu poza mea:X. Va rog cine stie cum se face un aspect corect(mie imi iese naspa) sa imi zica...
App. dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| Dreamin a răspuns:

Te duci la profil --->MODIFICA ASPECUTI ---> si sus in drepta trebuie sa scrie "Creează un aspect pentru profil » FACI CLIK ACOLO ---> unde scrie pagina globala si fundal de rasfoire ACOLO iti incarci poza nu toate merg ptk trebuie sa aiba marine 1600x900 pixeli.--->Dupa ce ai incarcato apesi pe sagetile alea albstre.--->Ii dai nume la aspect ----> salvezi si dupa UTILIZARE ASPECT :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si daca nu are dimensiune potrivita cum fac sa ofac la dimensiunea potrivita
?