| fulgulet a întrebat:

Buna
vreau sa imi fac un room in IMVU si vreau niste exemple de nume faine.
Cele mai misto primesc funditawinking

Răspuns Câştigător
| Tuitiiii a răspuns:

Heis^^.

Acum depinde ce fel de room ai :] ca nu pui la un pose room ''Padurea fermecata''. Pune chestii amuzante care sa ii atraga pe romani.
Gen
''6 cai frumosi'' -ast`i own and graphic de la mine=]]- sau ''Telecomandatii'' -si asta- sau ''In puii mei'' sau ''Next top of model'' nume din astea interesante mai poti pune si nume din astea:
The night just begin
Futai pe intuneric
Romanian Club night
Hot space. sper ca ti-am fost de ajutor. fundits?puppy dog eyes

1 răspuns:
| ReadAllAboutMe a răspuns:

Blood Room,Club by(si iti pui numele tau de imvu),Crazy Room, Tropical Room, Ne **** in iarba