| mariaidk a întrebat:

Vreau sa imi fac un vlog. Vreo idee de subiect? Adevar, provocare? Fundaa! *

2 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Îmi şi imaginez cât de interesant va fi. La fel de interesant ca un câine care se cacă. La fel de interesant ca şi celelalte vloguri de altfel.

| Tedy200013 a răspuns:

Eu zic sa vorbesti despre viata de zi cu zi, sau sa faci precum o emisiune de divertisment:sa vb despre lumea showbizului si chestii. Poti vb despre "minuni" care au loc, adica te interesezi pe net si faci undiscurs despre ce vrei sa vb. Poti sa inviti sa catva prieteni.E