| deyutza_6928 a întrebat:

vreau sa imi pun piercing in buric dar mama nu ma lasa. cum sa o conving? va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu o convinge, ii vei multumi mai tarziu. Odata pus, piercingul traumatizeaza pielea si cand te vei satura de el vei ramane cu o cicatrice de toata frumusetea. In ghilimele.

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Genu acesta de intrebari nu-si au rostul pe genul acesta de site.In primul rand nimeni n-o cunoaste pe mama ta.In al 2 lea rand ea stie ce-i mai bine pentru tine si atat timp cat stai sub acoperisul ei ar fi bine s-asculti de ea.Acum o sa ma numesti probabil "comunist" dar nu stiu la ce ti-ar ajuta sa-ti gauresti pielea.