| Zaharia_Cipriana_1998 a întrebat:

Buna vreau sa intreb cine imi poate spune si mie cum se poate pune bluetooth pe calculator.va rog din suflet.astept raspuns.

6 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Simplu daca ai windows vista sau 7 doar dispozitivul trebuie introdus in portul usb. daca ai xp atunci iti va trebui Cd ala micut cu drivere.

| Zaharia_Cipriana_1998 explică (pentru Kylexy):

Da dar bluetoothul trebuie sa fie deja in calculator sau trebuie sa il pun eu? te rog raspuns.

| Kylexy a răspuns (pentru Zaharia_Cipriana_1998):

Depinde daca ai laptop e o posibilitate sa ai bluetooth daca ai pc mai mult ca sigur ca nu ai

| Zaharia_Cipriana_1998 explică (pentru Kylexy):

Da am laptop dar nu il gasesc pe nicaierea

| Catalliynutzaa a răspuns:

Eu stiu ca trebuie descarcat din calculator de pe un site nu sunt sigura dar ti-am zis parerea mea

| Zaharia_Cipriana_1998 explică (pentru Catalliynutzaa):

Da nu conteaza oricum multumesc frumos.