| roxyana03 a întrebat:

vreau sa ma fac reprezentant la Avon, cum se procedeaza? care e castigul, care e prerderea, cum fac comanda,? ma ajutati dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| JustDareToDream a răspuns:

La ORIFLAME cadourile de bun-venit si nu numai, te asteapta, comisioane de pana la 40% si sansa de a-ti face propria afacere, prin recrutarea altor reprezentanti!
Detalii la me_oriflame@yahoo.com.Alte avantaje:

- nu există comandă minimă;

- primesti cadouri de bun-venit si nu numai;

- produse de calitate;

- flyere cu oferte speciale;

- cadouri in functie de performante;

- ai la dispoziţie 18 zile pentru plata facturii;

-poţi sa îţi creezi propria afacere.

1 răspuns:
| JustDareToDream a răspuns:

La Oriflame ai de castigat. Da add la me_oriflame@yahoo.com si iti dau toate detaliile. Nu ai nimic de pierdut, doar de castigat!