| psawyer a întrebat:

Vreau sa ma mut si eu cu familia in SUA dar nu stiu exact cum se procedeaza. Imi povestea cineva ca fata ei a trebuit mai intai sa stea parca 5 ani in Canada ca acolo sunt mai putine locuri si sa obtina cetatenie americana. Aveti idee cum sa obtin o astfel de cetatenie? sau Cunoasteti pe cineva in situatia asta, care acum e in SUA? Dau funda. Multumesc!

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și tu vrei? Citește pe situl ambasadei condițiile de emigrare.