| lays a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un telefon cu touch la abonament(vodafone/prelungire)! dar in orice reprezentanta am intrat toate telefoanele frumoase si performante sunt la abonamente de 20-30 de euro! eu as vrea pana la 10 euro+diferenta normal.stiti de unde as putea achizitiona un tel bun la prelungire plus max 2 mil jumatate?

1 răspuns:
| anamaria917 a răspuns:

Doamne 2 milioane jumate? nicaieri frte cumpra-ti de la cosmote la 1 leu eu am iphone si a costat de abia 10 miioane si tu vrei cu 2 max cand mi-l-am luat pe al meu tata credea ca o sa coste vreo 25 dar a cost mult mai putin