| mihaella00elena a întrebat:

Buna!
Vreau sa`mi fac un tatuaj mic p laba piciorului.am auzit ca doare f tare.astept parerile voastre... d la cei care si-au facut un asemenea tatuaj.
mersi.

Răspuns Câştigător
| Andreea114820 a răspuns:

Eu zic sa nu iti faci tatuaj pentru ca acela ramane pana la sfarsitul vietii tale.cum ai arata la 50-60 de ani cu un tatuaj pe laba piciorului? eu te sfatuiesc sa renunti la acest gand

2 răspunsuri:
| chiury a răspuns:

Am doua persoane, o fata si un baiat ei acum sunt impreuna si si-au facut tatuaj permanent... ei ziceau ca doare, doare si dupa ce iti faci tatuajul daca ti-l faci pe os nu te doare asa tare, stiu ca fata o zi intreaga tot se plangea ca o doare, (ea si l-a facut pe spate) eu zic sa nu iti faci nici un tatuaj ca e pacat happy dar faci cum vrei happy

| mihaella00elena explică:

M-am gandit mai bine si nu o sa-mi mai fac tongue