| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un tricou personalizat cu numele meu. Am incercat metoda aceea cu fierul de calcat si folia de aluminiu dar nu a mers deloc. Cine imi scrie si mie cele mai multe metode primeste funda!
P. S : Nu vreau sa merg la magazine speciale ca sa imi imprime pe tricou numele ci vreau sa mi-l fac eu singura!

1 răspuns:
| jdbsg a răspuns:

Poti face asta cu marker specia de tesatura, cu lipici si pietricele de tesatura se gasesc toate chestiile astea la magazine specializate. funda?big grin