| roxyana03 a întrebat:

Buna
vreau sa slabesc dar nu cu medicamente sau ceva de genu, vreau sa slabesc simplu, dar repede, va rog ajutorbig grin cum sa slabesc? FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| florina_5593 a răspuns:

Pai,faci ft mult sport si nu mananci asa de mult
de preferat sa mananci doar fructe si legume si iaurt cate o zi pe saptamana

funda?

3 răspunsuri:
| o° Odd Kidd o° a răspuns:

Sport si o dieta regulatahappy

| stefytpu a răspuns:

Poti sa slabesti foarte usor prin exercitii zilnice de exemplu genoflexiuni flotari si altele si poti sa tii putin regim cam o luna.

| mada_6524 a răspuns:

Uite aici. http://www.youtube.com/watch?v=WQN1Y13GMkE. eu asta folosesc si functioneaza. un mic pont...rezultatele nu apar din prima zi. trebuie sa muncesti. si fara mancare dupa 6 seara. sper ca te-am ajutat. bafta