| biencutza13 a întrebat:

Buna vreau sa va rog sa imi spuneti cum sa ma imbrac la inceputul clasei a 8 a nu stiu ceva simplu dar mai elegant va rog daca ati putea sa imi dati si site.va rogg :X dau FONTITZA

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

La varsta ta, nu cred ca trebuie sa iti faci griji pentru tinuta scolara, doar te duci sa inveti, nu sa faci parada modei, te poti imbraca cum doreste inima ta, dar cu multa decenta, si totul va fi oksmug papa si o zi bunahappysmug