| αʟεх a întrebat:

vreau si eu niste statusuri de despartire. dar ca s-a despartit ea de el big grin. pentru o prietenahappy. el o credea naiva. si o insela si credea ca ea nu stie. etc. vreau cv statusuri :* ex: o credea`i micuta. si naiva. da acum te-a surprins dandutzi papucii laughing) cv de genu thinking Fundaa. mersi :*

1 răspuns:
| TomJerry a răspuns:

Frumoasa, inteligenta si sensibila, tocmai m-am despartit de o mare eroare din viata mealaughingbig grin