| anonim_4396 a întrebat:

Buna!;* Vreau si eu niste statusuri despre cea mai buna prietena a mea care se da la iubitul meu;( Mersii;* Dau Fundaahappy

Răspuns Câştigător
| Pufulinna a răspuns:

Eu nu sunt încăpăţânata -am dreptate! Esti REGINA de alegeri proaste!

► " Ai intins coarda de prea multe ori de-a lungul timpului, Acum e randul meu s-o`ntind, da-n jurul gatului... "

Si cand ma gandesc ca erai cea mai buna prietena a mea!

Adevaraţii prieteni sunt aceia care se află alături de noi atunci când ni se întâmplă lucruri bune şi se bucură de victoriile noastre. Tu ai aparut si mi-ai furat toate visele deșarte.

Un pix. Un jurnal. Si mii de ganduri. Amintiri ramase. Scrise in acele randuri.Pacat ca tu te-ai schiimbat si ca o ta*fa te dai la al meu baiat oh go on.

Si îţi promit că-n viitor, o să uiţi ce-nseamnă să-ţi fie dor.

Poti sa vopsesti o cioara in alb ca nu va fi porumbel. la fel cum nici una dintre voi nu va fi ce am fost eu pentru el

Ce e al meu e pus deoparte, sa va fie clar la toate!

Ma mint si acum, si desi imi este dor, pun orgoliul in fata sentimentelor!
Funditulica? happy

1 răspuns: