| Gєσяģïiii a întrebat:

Buna!
Vreau si eu o pasta de dinti pentru albire...eu inainte foloseam Colagate dar am auzit ca iti vor cadea dintii.straight face este adevarat?

4 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

laughing hai ca am auzit-o si pe astalaughing
Stai linistita si foloseste colgate fara probleme.Cu siguranta nu iti vor cadea dintii de la pasta.

| LostInDreams a răspuns:

Nu am auzit de asa ceva, si nu prea cred ca este adevarat, Colgate este o firma buna, care se respecta. Poti sa incerci Blendamed 3D white pearl(ii tot face reclama). Incearca si vezi daca este buna.scumpa nu este.Chiar vreau si eu o sa incerchappy

| Gigiku a răspuns:

Ai vazut-o p-asta si te-ai speriat?
http://www.funnypart.com/pictures/FunnyPart-com-colgate.jpg
stai lin, este o minciuna :*

| ancabucurie a răspuns:

NU iti vor cadea dintii :) Dar nici nu o sa devina mai albi, la fel si cu whitepearl, trebuie sa te speli serios si slabe sanse sa observi ceva. Eu folosesc Signal White Now, albeste dintii instantaneu dupa 2 minute de periaj si efectul nu e abraziv ca sa-ti distruga smaltul... uite aici http://www.zambetulsignal.ro