| dayanalove12 a întrebat:

Vreau si eu o sonerie pentru telefon, dar nu gasesc. As vrea melodia asta: Guess Who - Manifest, dar nu vreau sa fie intreaga melodia, ci taiata. Va rog frumos sa ma ajutati happy.

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Uite aici câteva :
http://www.zedge.net/......0manifest/
Tu alegi varianta care îți place.
O poți descărca dând click pe „Get ringtone", iar după aceea pe „Download.".
Baftă!

1 răspuns:
| RazzyFUnik a răspuns:

Buna
Pai in primul rand sa ai melodia in pc de calitate buna.
Apoi descarci un soft de taiere ( recomand MP3 Cutter - testat de mine) si iti selectezi de unde si pana unde va taia... apoi pui mp3 ul in telefon setezi melodia si cam asta e tot. Succes