| FantomaTurcoaz a întrebat:

Vreau si eu sa va intreb daca Jurnalul unui pusti e numai pentru baieti sau si pentru fete?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste-o daca iti place. Nu este o carte numai pentru baieti sau numai pentru fete.

| yoyoyoyo_3267 a răspuns:

Daca scrie pusti e pentru baieti, sincer exista si jurnalul unei pustoaice dar e de.a dreptul oribil, chestii roz, chestii barbie, jurnalul unui pusti e chiar funny, in cazul in care vrei o lectura usoara, de summertime, dar daca stii engleza, citeste.l asa, glumere americanesti americanesti raman, nu au haz in romana...