| goiceeaalinaa a întrebat:

Buna,vreau si eu statusuri in general despre viata nu despre iubire, cele mai multe primesc funda

2 răspunsuri:
| raisa1993maria a răspuns:

Buna draga mea, uite aici un site care cu siguranta iti va placea. sunt o multimeee de sfaturi. de care vrei tu, sunt extrem de frumoase, adevarate si sincere. mie una-mi plac foarte mult si chiar am invat din ele http://www.woow.ro/prezentari/De_suflet.html

| LolaLollita a răspuns:

Uite cateva in romana:

Sa incepi viata de la zero e usor. Mai greu e sa iesi din minus.

In viata totul se plateste, dar nu orice se poate cumpara.

Viata nu ne invata sa fim puternici. Ea ne obliga.

Un viitor stralucit se va baza intotdeauna pe un trecut uitat.

Nu conteaza anii din viata ta, ci viata din anii tai.

Pentru multi viitorul visat nu este decat intoarcerea la un trecut idealizat.

Hotii iti cer banii sau viata. Femeile le vor pe amandoua.

In viata nu conteaza daca pierzi sau castigi. Conteaza daca pierd sau castig eu.