| Isabelamaria21 a întrebat:

Buna vreau statusuri frumix, dau fundii`.

Răspuns Câştigător
| Butterfly928 a răspuns:

Traieste-ti viata ca si cum ar fi primul fum din ultima tigara.

Cum sa pot admite ca eu nu sunt facut pentru viata, cand, in realitate, viata nu este facuta pentru mine

Amintirile n`o lasa sa treaca peste, Nu se poate obisnui cu gandul ca asta este!

tot` C înainthe nu vOiam --> acum m ObseDeaza! [;->]. tot` C înainthe îmi pLaCea --> acum m enerveaza!winking

O despartire e ca o oglinda sparta. Mai bine o lasi asa, decat sa te ranesti incercand sa o repari.

cred ca ar fi mai bine sa ma opresc.nu e timpu sa iti spun acum ca Te Iubescsad

"•E un razboi in noi e un razboi in doi; x"

Azi este doar o zi din sirul nesfarsit al tristetilor mele…

Nimeni nu e de neinlocuit dar – uneori – este nevoie de mai multe persoane pentru a inlocui una singura

Cum e cand persoana iubita te ignora, cum e cand cel pe care il iubesti o iubeste pe alta? inima iti plange dar n-ai ce-i face! iti vine sa urli dar te abtii, taci, plangi...

Despartirea noastra a fost cruda...si ma bucur ca esti la departare ca nu poti ca sa imi vezi ochi care plang fara incetare.

As vrea sa pot da timpul inapoi … sa intorc clepsidra … si sa te pot privi din nou in ochi … sa pot sa-ti spun cat te iubesc!

Adevarul,pur si simplu, este rareori pur si nu este niciodata simplu

*)Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme...tot as glumi! pentru ca stii.viata e grea si lumea e rea.cum as putea sa rezist, daca nu m-as purta asa!

Doamne scrie`mi cu sange./Viata pe piele/Si ajuta`ma sa scap de belele/Ca nu mai pot./Nu mai am lacrimi de varsat din mine./Si cateodata imi doresc sa vin si...EU SUS LA TINE sad

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Poate te ajuta aceste linkuri:
Status-uri & avatare http://sweety-things.weebly.com/statusuri-de-la-voix.html
Status-uri mess, messenger, statusuri funny www.avatare-messenger.ro/statusuri
Status-uri De-Calitate http://statusuri.de-calitate.ro/
Status-uri pe categorii http://www.statusuri-belea.com/category/statusuri-dnd/

| andypandy_2709 a răspuns:

As vrea sa fiu o stea… o stea cazatoare, sa cad in inima ta si sa nu mai pot pleca. Te iubesc, printesa mea.

Prietenia este umbra serii, care se înteţeşte odată cu apusul soarelui vieţii.
Daca as fi un fluture mic m-as ascunde intr-un plic. Iar cand plicul s-ar fi rupt as iesi sa te sarut.

As vrea sa colorez padurea, Sa pot s-o fac in mii de feluri, Sa pot sa intalnesc iubirea, Ce se coboara dinspre ceruri…

2 IEPURASI. 1 SPIONEAZA…2 SUNT LA SOMNIC SI FRUMOS VISEAZA…2 MAI ALBIORI.DAU CADOU DE SARBATORI.IAR ULTIMUL A CITIT.UN NOU PASTE FERICIT.

sper sa-ti placa...is de mai multe feluri... funda?

| DeeeaA a răspuns:

Nu mai sunt fetita pe care ai lasat`o mai demult plangand, poate nu ai observat dar de la un timp am crescut, acum tzipa ca m`ai PieRdUtwinking!"

| WhiteAndProud14 a răspuns:

"Sunt o piranda si-mi place Mynele"
"Am Taraful scris in frunte"
"Manele ie viata mia"
"Sunt o fata limitata, nu stiu sa scriu cum ma simt"

Voi nu stiti pentru ce... mea e statusul?
Status = cum te simti in acel moment, nu citate celebre si alte rahaturi pe care nu le intelegeti.

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute