| HappyPenguin a întrebat:

Vroiam sa va intreb daca are cineva cu cod webkinz nefolosit? Pot sa imi cumpar dar nu prea o am cu jucariile de plus...Insa sit-ul imi place mult.vi-l cer doar daca nu aveti ce face u elwinking! Nu imi dati codul pe sit, daca vreti sa imi dati un cod nefolosit bagati-ma in lista cu id-ul: cristinica_tisu astept:*

3 răspunsuri:
| Yuukyy a răspuns:

Tias da dar n-am decat un cont cu 2 animalutze:X pe care le ube tare:X
add me: dragutza_lory_loveanime@yahoo.com
siti dau contul...dar o sa intru si ew pe el deci sa nu schimbi parola dar poti sa te joci pe el poti sa faci orice numai nu cumpara lucruri prostesti ma refer sa nu cheltui banii degeabawinking

| FallingRain a răspuns:

De ce nu cumperi unul de la Ganz eStore?

| ioana_2930 a răspuns:

Esti jalnica. serios cine ar putea sa-ti dea un cont?