| ViseColorate_6532 a întrebat:

Buna:X as vrea si eu statusuri de dragoste si prietenie va rog frumos:X. funditaaa:X

1 răspuns:
| βσσblėėŝ a răspuns:

Prietenia nu se scrie pe o foaie de hartie ci pe'o inima curata ca sa nu fie uitatalove struck

un prieten iti vede prima lacrima, o sterge pe a2a si o opreste pe a treiabig grin

un carbune aprins poate fi stins o prietenie adevarata nu se stinge nikiodata.big grin

invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare

daca ai fi o lacrima in ochii mei nu as mai plange de teama sa nu te pierdlove struck

o inima am, un singur suflet si o petala de trandafir:Xtie iti apartin toate 3.

te yubesk in stilul meu, te yubesk cum vreau eu viitorul cum va fi eu mereu te voi yubytongue

trandafirul se cunoaste dupa floare si miros dar eu te cunosk pe tine dupa chipul tau frumos:X

te'am vazut ieri in albastru si'ti statea atat de bine ca'ki albastru e culoarea unui ingeras ca tine:*

cam atatbig grin

byetongue