| acestaesteunnume a întrebat:

Buna:X azi am chef sa ajut!
Dati-mi linkuri cu intrebari de ale voastre si sa va raspundhappy

2 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ăăăă.Ai văzut cumva câte categorii sunt în stânga site-ului? Dacă vrei să ajuţi, cauţi.

| JustMelavJustMe a răspuns:

Daaaaa uite-te la prfilul meu sau al unui prieten care pune intrebari eu una le primesc un email si dau clik pe link ajung direct la site...Ce buna's! Incearca fa-ti cat mai mnultzi prieteni care iti convin si priemsti intrebarile puse de wei.eu numai caut tongue ca mi-e lene si n-am timp!