| Dolllx14 a întrebat:

Buna love struck M`am cam plictisit in casa.hee hee. Cine vrea sa fie[dintre fete] prietena meaa?batting eyelashes adica gen sa iesim pe afara.la un suc. parc. alea alea...batting eyelashes? Vreau cati mai multi prieteni love struck [ eu stau in bucuresti cartierul salajan am 14 ani cls 8 ] si fete si baieti daca vor eii love struck dar doar pentru prietenii nu ma bag in relatii ca am.laughing Deci?batting eyelashes astept raspunsuuri love struck

2 răspunsuri:
| helenqw3 a răspuns:

Fata draga prietenii nu ii cauti pe internet, se vede ca ai doar 14 ani.
mai bine pune mana pe carte si invata.bafta!

| iuliancobrescu a răspuns:

Si carei idu tau? eu stau in rahova poate iesim peafara id: cobrescu_iulian!big grin