| KrUeLlA a întrebat:

Buna!love struck
Stiu ca mai este destul pana cand vine vara, dar am planuri mari:-d
Abia astept dar nu stiu cum sa fac sa treaca timpul mai repede.cu scoalachatterbox
Stiti cumva vreo metoda eficienta ca sa nu para ani pana la vacanta?laughing
Si pe cat se ia vacanta de vara?happy

2 răspunsuri:
| St3fa a răspuns:

Ar fii multe metode sa combati plictiseala:
-poti citi o carte interesanta:Aventurile Spidervik-are si film (horor)
-poti sa te uiti la filme
-fa-ti temele sau invata cu o colega si mai povestiti
-in weekend iesi cu prieteni la un suc
-poti sa te distrezi donand ceva lucruri haine care nu-ti mai trebuie la un centru de copii
-avand grija de cava copii mai mici de-ai vecinilor(mai castigi si bani din asta)
Vacanta este pe 15 iunie asa ca mai sunt 5 luni de scoala!
Sper ca ti-am fost de ajutor
Succes!

| Alecssa98 a răspuns:

Buna! kiss
Pai din cate stiu, se ia pe 15, dar 15 cade miercuri. Poate luam pe 10 care cade vineri.
Daca nu te mai gandesti atat, o sa treaca tare repede. Poti sa iti faci planuri de acum, dar nici chiar asa de multe, numai sta sa te gandesti atat pentru ca o sa treaca greu asa.