| lory_8089 a întrebat:

Buna:X:XVreau si eu niste stt's mai rautacioase;:X:X:X:Xcele mai bune primesc funditsha:X:X:X:Xpwp

3 răspunsuri:
| lory_8089 explică:

Pai ceva de iubire...

| PAMparam a răspuns:

Ok dar in legatura cu ce? A dica de ex mirosi asa de frumos incat nimeni nu are curajul sa stea langa tine sau iubire te iubesc mult da nu asa de mult cat iubesc sa te insel sau ai fost o prietena buna ...foarte buna...de aruncat la gunoi.scz leaminventat pe loc n-am avut inspiratie.

| PAMparam a răspuns:

Hm atunci ce zici de love is never perfect saulaughing stii faza aia cu cubul de gheata mi-as dori safiuun cub de gheata sa alunec pe pieptul tau fin si catfifeleat etc etc pana ajung la...ei bine pana ajung la----la---ei cryingm-am topitcrying