| anonim_4396 a întrebat:

Zilele trecute m am certat cu prietena mea cea mai buna. (noi ne poreclim boy). Dar săptămâna trecută mi a dat mesaj. Zicea ca ne am împăcat. Dar mie nu-mi răspunde la telefon și mesaje. Ce sa fac? Credeți ca e supărată pe mine? De ce? Nu înțeleg! Ajutați-mă! FUNDA! :'(

2 răspunsuri:
| NoName0x0 a răspuns:

Poate ca nu le.a vazut sau ca facea altceva... Nu mai gandi pripit, ami asteapta putin, apoi incearca sa dai de ea!

| yoko222 a răspuns:

Da de ea, la scoala/servici si intreab-o direct.Incercati sa aveti o discutie si sa lamuriti situatia. Fi atenta la ce raspunsuri iti da si banuiesc ca o cunosti, iti vei da seama daca se preface sau inca e suparata pe tine.