| Kelton99 a întrebat:

am o intrebare daca ma poate ajuta cineva: de o saptamana tot ce mananc vars, sau daca ma abtin nu pot manca altceva toata ziua si diaree la fel de o saptamana pe langa asta nu pot sta mult in picioare, ametesc si ma dor muschii la picioare, are cineva idee ce ar putea fi?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi urgent la medic. Poti merge si astazi la urgenta la cel mai apropiat spital. Ma tem sa nu fie ceva grav si sa fie prea tarziu!

| Kelton99 explică:

Am hotarat sa merg maine de dimineata, la ce "diagnostic" te-ai gandit? Astept raspuns, acord funda.