| Alexia232323 a întrebat:

Buna ziua.
Am si eu o întrebare.
înregistrările telefonice sunt înregistrate? Indiferent unde suni sau sunt doar locuri anume unde convorbirile telefonice sunt înregistrate. Menționez ca nu locuiesc in Romania. mulțumesc

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu. Dacă nu ești cumva urmărit de autorități tu sau interlocutorul, nu îți asculta nimeni telefonul

| TimberWolf a răspuns:

Ca sa iti dai seama ca esti urmarit telefonul tau sau al persoanei cu care vorbesti se aude in ecou. Daca telefonul tau este ascultat, persoana cu care vorbesti te aude in ecou si invers.
Iti spun sigur pentru ca am patit si nu o data.

| Koba12345 a răspuns:

Ti se precizeaza cand suni daca convorbirea este inregistrata, De regula societatiile inregistreaza convorbirea sa aiba dovada daca ceva nu se respecta