| RamonaBucur a întrebat:

Buna ziua! Am si eu o intrebare....intretinerea la bloc vine pe persoana? De ex daca intretinerea e 400 de lei pe timp de iarna, pentru 3 persoane voi plati 1200 de lei? eu nu am stat niciodata la bloc si nu prea stiu cum sta treaba, as vrea sa ma lamureasca cineva care e totalul costurilor...multumesc

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu. intretinerea nu vine pe persoana, anumite plati din intretinere vin pe persoana,... gen gunoiul. Daca pentru 1 persoana platesti 400 lei pentru 2 posibil sa platesti 450 sau 500... depinde cum se calculeaza toate costurile

1 răspuns: