| sad4ever a întrebat:

am si eu o intrebare: isi aduce careva aminte de emisiunea National Tv Bingo? era acolo o coprezentatoare blonda care era si dansatoare, avea o trupa de dans...stie cineva cum o cheama? ast rasp pls:*:*:*

1 răspuns:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Coprezentatoare Blonda, dansatoarea si avea o trupa, daca vorbesti despre Bingo care cred eu o fost foarte de mult deci nu mai tin minte, si oricum dansatoarea aproape sigur si-o schimbat culoarea parului deci cred ca chiar daca ne-ai descrio mai bine tot nu am reusi so "identificam" in ziua de azi. Dar, cauta eventual o inregistrare de la bingo si fa o poza daca o vezi pe coprezentatoare si pui poza pe net pe un site si ne dai linkul, sau imi dai mie poza si o pun eu pe un site "album" de poze si atunci o sa ai o poza sa pui aici si poate o stie cineva. nu stiu cat de mare e sansa sa gasesti o inregistrare dar, nu uita, ceva odata pus pe net acolo ramane, deci exista sanse.