| Geo12345678987654321 a întrebat:

Bună ziua
Am visat că eram într-un vapor tip croaziera, alb imens din exterior și eu tot timpul mă văd dintr-un plan exterior ca o fantoma care are accesul peste tot si vede totul deasupra acțiuni.
Deci eram in vapor și in interior era foarte vechi și părăginit ca Titanicul dupa mulți aniiiiiii abandonat.
Și oamenii din vapor erau îmbrăcați din ani 50.
Și totul mi se parea că nu are nici o legătură și zic ce vis ciudat.
Apoi alți oamenii doreau să urce si se vedea apa foarte mâloasă și deplorabilă și toții ziceau sa aiba grijă să nu cada în apă că nu mai pot să iasă.Un pasager îndrăzneț bagă piciorul în apă si nu era mai adâncă de o palmă și încuraja e toată lumea să coboare și să iasă din vapor că nu e nici un pericol.
Apoi când m-am întorc cu spatele la vapor eram in port și văd într-o fracțiune de secundă un înger, un bărbat blond cu aripile de curcubeu, și cum ia căzut o pană.
Am luat-o și instantaneu m-am simțit in pace si felicită de tot ce am trăit până in momentul acela.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar un vis de noapte, fara nici o semnificatie.

| Miruna333 a răspuns:

Visele de noapte nu au vreo semnificatie