| Paun_Ioana_1955 a întrebat:

Buna ziua, as dori sa stiu numarul de tf de la ochii din umbra dar si sa ni se raspunda, va multumesc, astazi 27.06. 2023.

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Emisiunea aia e doar teatru ieftin.

| LordCristobal a răspuns:

Suna la Kanal D sau daca esti din Bucuresti du-te la sediul Kanal D si poate iti ofera ei multe informatii.

| ZappyTv69 a răspuns:

Buna.

Toți măscăricii pe care ii vezi acolo sunt doar niște personalități ieftine, care se prostesc in fata camerei pentru niște bani (cam ca toată industria noastra de televiziune).

Sunt regizate. Oamenii aia nu sunt oamenii aleatorii, care s-au înscris in emisiune. Sunt actori.

Teatru ieftin, pierdere de timp (și de neuroni).

| Aantoniooo a răspuns:

Emisiunea este regizată, nu puteți participa în cadrul ei.

| JeffreyDahmer777 a răspuns:

Emisiunea este fictiva, adica falsa, cu actori